Държавна агенция за бежанците<br>при Министерски съвет Държавна агенция за бежанците
при Министерски съвет
English
За агенцията Устройство Ръководство Контакти
 
Новини
Профил на купувача
Конкурси
Статистика и отчети
Бюлетин
Международна дейност
Правна област
Дарения
Пр. на купувача (архив)
Статут на бежанец
Достъп до общ. информация
Връзки

Сигнали за корупция

Изпратете сигнал

Антикорупция горещ тел.

02/ 80 80 908

Обратна връзка

Контактна форма
02/ 80 80 924

    Контакти

    ДЪРЖАВНА АГЕНЦИЯ ЗА БЕЖАНЦИТЕ ПРИ МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ
    1233 София; Район Сердика; бул. "Княгиня Мария Луиза" 114 Б

    e-mail: sar@saref.government.bg
    web сайт: www.aref.government.bg


    виж карта





























    Петя Първанова, председател: тел.: 02/80 80 901; факс: 02/95 59 905

    Приемният ден на председателя на Държавната агенция за бежанците е всеки четвъртък от 15 до 17 ч. след предварително записване на тел 02/80-80-901.

    Кирчо Киров, заместник-председател: 02/ 80 80 902

    Даниел Инджиев, заместник -председател: 02 80 80 905

    Валери Борисов Йорданов, главен секретар: 02/8080 903
    e-mail: Valeri.Yordanov@saref.government.bg

    Кирил Дуков, ръководител инспекторат: 02/ 80 80 908

    Слава Захариева, финансов контрольор 02/80 80 910, тел: 0889 209 080
    e-mail: Slava.Zaharieva@saref.government.bg

    Йоланта Попова, връзки с обществеността: 02/80 80 926, тел. 0885 910 122;
    0876 985 278
    e-mail: Yolanta.Popova@saref.government.bg


    Дирекция “Международна дейност"
    Иван Миланов, директор: 02/80 80 907
    e-mail: Ivan.Milanov@saref.government.bg

    Дирекция “Качество на процедурата за международна закрила”


    Дирекция "Социална дейност и адаптация"
    Янита Манолова, директор: 02/80 80 960
    e-mail: Yanita.Manolova@saref.government.bg

    Дирекция "Административно-правно обслужване и човешки ресурси"
    Даниела Стайкова, директор: 02/80 80 906
    e-mail: Daniela.Staykova@saref.government.bg

    Дирекция "Управление на собствеността и обществени поръчки"
    Лилия Иванова, директор: 02/ 80 80 904
    e-mail: Lilia.Ivanova@saref.government.bg

    Дирекция "Финансово-счетоводни дейности"
    Пламен Цветанов, директор: 02/80 80 951, тел: 0878 246 000
    e-mail: Plamen.Tzvetanov@saref.government.bg


    ДЕЛОВОДСТВО: тел: 02/80 80 924; факс 02/95 59 476


    ТЕРИТОРИАЛНИ ПОДЕЛЕНИЯ НА ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА БЕЖАНЦИТЕ

    Регистрационно-приемателен център гр. София
    1618 София; кв. Овча купел, ул. “Монтевидео” № 21A

    Пламен Пенов, Директор, тел: 02/80 80 986
    e-mail: Plamen.Penov@saref.government.bg

    Иван Пенков, началник отдел "Производство за международна закрила, квартал Враждебна": 0889929088
    e-mail:Ivan.Penkov@saref.government.bg

    Елеонора Йорданова, началник отдел „Производство за международна закрила“, квартал Овча купел: 02 90 42 363 тел:0889 940 673
    e-mail:Eleonora.Yordanova@saref.government.bg

    Атанас Младенов, началник отдел „Производство за международна закрила", квартал Военна рампа: 02/8080 981 тел:0879 444 562
    Atanas.Mladenov@saref.government.bg


    местоположение на ДАБ


























    Регистрационно-приемателен център с. Баня
    8914 с. Баня, общ. Нова Загора, район „Минерални бани“ №17
    директор: Димитър Захариев, тел: 0886 437 020
    e-mail: Dimitar.Zahariev@saref.government.bg

    Регистрационно-приемателен център - Харманли
    6450 гр. Харманли, ж.к. "Дружба" № 23
    директор: Славчо Янев , тел: 0879 444 673
    e-mail: Slavcho.Yanev@saref.government.bg

    Транзитен център с. Пъстрогор
    6519 с. Пъстрогор, общ. Свиленград, обл. Хасково
    директор:Спасимир Петров, тел: 037705/215
    e-mail: Spasimir.Petrov@saref.government.bg