Държавна агенция за бежанците<br>при Министерски съвет Държавна агенция за бежанците
при Министерски съвет
Нормативни документи
Национални програми
Кандидатстване
Текущи търгове и покани
Сключени договори
Изпълнение на програмите
Информационни събития
Контакти

    Контакти

    Иван Миланов – директор на дирекция "Международна дейност"
    тел.: 02/80 80 907;
    e-mail: Ivan.Milanov@saref.government.bg

    Емилия Георгиева – началник отдел "Международно сътрудничесто и управление на програми" дирекция "Международна дейност"
    тел. 02/ 80 80 941;
    e-mail: Emilia.Georgieva@saref.government.bg

    Ангел Танев – младши експерт, дирекция "Международна дейност"
    тел. 02/ 80 80 938;
    e-mail: Angel.Tanev@saref.government.bg

    Михаела Ганчева – младши експерт, дирекция "Международна дейност"
    тел. 02/ 80 80 933;
    e-mail: Mihaela.Gancheva@saref.government.bg

    Нели Илиева – юрисконсулт, дирекция "Международна дейност"
    тел: 02/80 80 966
    E-mail: Neli.Ilieva@saref.government.bg

    Тянка Желева – младши експерт, дирекция "Международна дейност"
    тел:02/80 80 994
    e-mail: Tyanka.Zheleva@saref.government.bg

    Държавна агенция за бежанците при МС

    Министерство на вътрешните работи

    Официален вестник на Европейския съюз

    Обща програма "Солидарност и управление на миграционните потоци"